Сміттєзвалище під Луцьком поблизу села Брище переповнене,тому сміття із обласного центру Волині планують вивозити на новий полігон на Рокинівської селищної ради.
Директор підприємства «Луцькспецкомунтранс» Валерій Кузьмич розповів,що новий полігон поки що розміститься на площі 8,76 га. Очікується,що на полігоні будуть побутові приміщення та сміттєсортувальна лінія.
Кузьмич навіть встиг похвалитися,що полігон буде «одним із кращих в Україні».
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook