«Це неправильно,і таку політику треба міняти»,- екс-очільник МЗС - Волинь.Правда

«Це неправильно,і таку політику треба міняти»,- екс-очільник МЗС

Показати всі

«Це неправильно,і таку політику треба міняти»,- екс-очільник МЗС

За словами В. Огризка,Україні слід було розірвати відносини з Росією ще після анексії Криму.

«Першим кроком,який ми повинні були зробити,як тільки з’явилися «зелені чоловічки» у Криму і відбулася його анексія – розірвати відносини (з РФ. – Ред.). Більше того,ми закликаємо Захід посилення санкцій,але самі чомусь лише підходимо до того,щоб ці санкції почали застосовуватися»,- вважає він.

На думку екс-очільника МЗС,«це неправильно,і таку політику треба міняти: або ми чітко кажемо,що ми робимо і робимо це разом із Заходом,або ми не повинні закликати когось робити те,що повинні робити ми».

Водночас В.Огризко зауважив,що в України наразі немає можливостей домовитися з Російською Федерацією,а тому потрібно співпрацювати із Заходом і максимально тиснути на РФ.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook