Через сумочку з 20 гривнями волинянин-рецидивіст відсидить 4 роки - Волинь.Правда

Через сумочку з 20 гривнями волинянин-рецидивіст відсидить 4 роки

Показати всі

Через сумочку з 20 гривнями волинянин-рецидивіст відсидить 4 роки

Правоохоронці затримали зловмисника тоді,коли він серед білого дня вирвав із рук жінки сумку,у якій були два гребінці і 20 гривень.

Досудовим слідством встановлено,що в обідню пору лучанка вийшла із кафе. Слідом за нею до зупинки громадського транспорту ішли двоє чоловіків. Згодом жінка зупинилася і очікувала маршрутне таксі. У ту мить,коли лучанка хотіла зайти у маршрутку,зловмисник раптово вирвав із її рук сумку та втік.

Суд визнав підсудного винним у вчиненні кримінального правопорушення,передбаченого ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України,призначивши йому покарання – чотири роки позбавлення волі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook