У Відні владика з історичної Волині звершив службу Божу в храмі Київського Патріархату - Волинь.Правда

У Відні владика з історичної Волині звершив службу Божу в храмі Київського Патріархату

Показати всі

У Відні владика з історичної Волині звершив службу Божу в храмі Київського Патріархату

9 листопада 2014 року,у неділю 22-гу після П`ятидесятниці,було звершено першу Божественну літургію,яку очолив голова Управління зовнішніх церковних зв`язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Кіріон (Інасарідзе),заступник голови УЗЦЗ та протоієрей Валерій Семанцо,голова місійного відділу УЗЦЗ,настоятель парафії ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Києва. Разом з парафіянами,під час Божественної літургії,також молились представники посольства України в Австрії.

За богослужінням підносились молитви за Українську державу,щоб Господь визволив Батьківщину від нашестя чужинців та дарував українському народу мир і єдність. На заупокійній ектенії віряни молились за упокоєння душ убієнних на Донбасі воїнів та всіх,хто життя своє поклав за волю,незалежність та цілісність Української держави.

У своєму слові архієпископ з історичної Волині Іларіон подякував українській громаді Відня за гуманітарну допомогу українській армії,яку вони збирають і передають в АТО,а також висловив сподівання,що новостворена громада буде збільшуватись і активно діяти на благо українців у Відні та на зміцнення дружніх стосунків між Україною і Австрією.

Архіпастир також закликав присутніх до посиленої молитви за перемогу і мир в Україні та за єдність,злагоду і взаєморозуміння у суспільстві.

Завершилося богослужіння молебнем,після якого архієпископ Іларіон окропив парафіян освяченою водою. Владика Іларіон відзначив труди у створенні парафії голови громади Романа Кошового,активних парафіян Віктора Кришевича та його доньку Лесю і,на знак молитовної єдності,вручив їм просфору.Після богослужіння відбулася пастирська бесіда духовенства з парафіянами,у якій священнослужителі розповіли громаді про суспільно-політичний стан у державі,міжцерковні відносини в Україні та відповіли на духовні питання парафіян.

«ВП» наразі на відомо,чи відвідуватимуть службу Божу в цьому храмі Микола та Олексій Азарови,які зараз начебто проживають в Австрії.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook