Марш пам'яті Нємцова у Москві: приїхали кримські татари,Касьянова облили зеленкою (ФОТО) - Волинь.Правда

Марш пам’яті Нємцова у Москві: приїхали кримські татари,Касьянова облили зеленкою (ФОТО)

Показати всі

Марш пам’яті Нємцова у Москві: приїхали кримські татари,Касьянова облили зеленкою (ФОТО)

Як зазначається,організатори погодили участь до 30 тисяч осіб. Учасники розпочали ходу від Страсного бульвару і пройдуть по проспекту Сахарова,після чого покладуть квіти на місці вбивства політика.
 
Мета маршу – вшанувати пам`ять Нємцова у зв`язку з 2-ою річницею його вбивства,”висловити солідарність і підтримку ідеям,демократичним цінностям і цілям діяльності” політика. Зокрема,засудити політичні репресії та порушення прав людини в Росії.
 
Як повідомляють російські ЗМІ,не встиг марш початися,як до оппозіцеонеру і близькому соратнику Нємцова Михайлу Касьянову пробрався невідомий,і хлюпнув в обличчя зі шприца зеленкою. Зловмисника відразу затримала поліція,його проводжали гнівними вигуками.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook