Розшукують 5135 військовозобов’язаних волинян,що переховуються від мобілізації - Волинь.Правда

Розшукують 5135 військовозобов’язаних волинян,що переховуються від мобілізації

Показати всі

Розшукують 5135 військовозобов’язаних волинян,що переховуються від мобілізації

У Волинській області від мобілізації ховаються 5135 військовозобов’язаних та відкрито 33 кримінальні провадження. Про це повідомляє «Волинська правда».

Про це йшлося під час засідання ради оборони у Волинській ОДА.

Відтак,начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига повідомив,що 133 військовозобов’язаних уже розшукано та доставлено у комісаріати. Зокрема,до такої роботи залучили й працівників ДАІ,з якими організували спільне чергування. Так,було забезпечено вручення 29 повісток.

Разом з тим,були зафіксовані випадки самовільного покидання військових частин. Таких осіб у міліції нарахували 1321,з них 4 особи розшукано.

Водночас,каже Шпига,правоохоронцями було відкрито 63 кримінальні провадження,9 особам оголошено про підозру. Однак з приводу 33 кримінальних правопорушень,справи були закриті через відсутність факту злочину.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook