Волинська веслувальниця здобула срібло на чемпіонаті Європи - Волинь.Правда

Волинська веслувальниця здобула срібло на чемпіонаті Європи

Показати всі

Волинська веслувальниця здобула срібло на чемпіонаті Європи

У складі жіночої байдарки-четвірки успішно виступила волинська веслувальниця Марія Повх,яка стала другою на олімпійській дистанції 500 м. Українки Марія Повх,Анастасія Тодорова,Інна Гріщун,Марія Кічасова поступились білорускам,які стали першими та виграли у бронзових медалісток – росіянок.

Марія Повх – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное,ученицяволинсокї обласної школи вищої спортивної майстерності,ФСТ «Колос»,Збройні сили України. Тренери – заслужений тренер України Тарас Шевченко та тренер-викладач Роман Повх. Перший тренер – Ольга Мухаметаліна.

Нагадаємо,що у веслуванні на байдарках і каное відбір на Олімпійські ігри 2016 року у Ріо-де-Жанейро відбудеться на чемпіонаті світу в серпні цього року в місті Мілан (Італія).

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook