Згідно з Указом Президента України,«за неналежне здійснення в межах відповідних територій заходів,пов’язаних з будівництвом інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави» оголошено догану двом головам ОДА. Зокрема – ГУБАЛЮ Василю Івановичу – голові Закарпатської обласної державної адміністрації; КІХТЕНКУ Олександру Тимофійовичу – голові Донецької обласної державної адміністрації.
«ВП» нагадує,що РНБОУ ще 6 травня рекомендувала саме цим двом очільникам областей оголосити догану. А ще раніше,наприкінці квітня,міністр внутрішніх справ Аваков висловився за усунення з нинішньої посади генерала Кіхтенка.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook