Люди масово йдуть по субсидії. У благополучній столиці готуються приймати до тисячі людей на добу,йдеться в сюжеті ТСН.
Пані Лідія отримала платіжки за квітень. Світло здорожчало для неї на 60 грн,а газ узагалі на 140 грн. Тепер що не комунальна послуга,то розкіш,каже киянка. Від гарячої води вона відмовилась. Перекрила вентиль і встановила бойлер.
Нині двокімнатна квартира у столиці,де прописані четверо людей,пані Лідії обходиться майже у 1000 грн,і це не враховуючи опалення,бо сезон закінчився. Борги від населення – цього найбільше боїться влада,тому так активно агітує за субсидії. Тільки в Києві на допомогу можуть претендувати до 40% родин.
Так,трикімнатна квартира у Рівному тепер тягне на 2500 грн. За користування газовою плитою – під 200 грн. З травня норми газу змінюються з 6 кубів на 3 – це для кожного члена родини. Люди збираються встановлювати лічильники. Щоб це зробити безкоштовно,треба чекати до 2018 року. Родина рівнянки Олени вже звикає економити газ,це найбільший тягар,бо мешкають у своєму будинку на 50 квадратних метрів.
Щоб економити,їм треба витратитися: встановлюють нові вікна,до осені хочуть утеплити стіни,замінити котел. І після цього молода родина теж збирається звернутися по субсидію,бо нові тарифи,особливо на газ,що здорожчав ушестеро,її шокували.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook