Місто на Волині відмовляється надавати документи з інвентаризації земель - Волинь.Правда

Місто на Волині відмовляється надавати документи з інвентаризації земель

Показати всі

Місто на Волині відмовляється надавати документи з інвентаризації земель

Про це йшлося під час розширеного засідання обласної комісії з проведення інвентаризації земель.

Зокрема,голова Волинської ОДА уже вкотре наголошував керівництву міста Ковель надати інформацію щодо інвентаризації їхніх земель. Проте й досі документи не надійшли на адресу обладміністрації. Така поведінка обурює очільника області і він в чергове просив Ковель не тягнути із земельними питаннями.

“Чому місто Ковель ще досі не надало документів по інвентаризації. Це що,секретна інформація?! Я скажу чому,тому що в тихому омуті легше рибу ловити”,- наголосив Володимир Гунчик.

Він же наполіг,аби Володимир-Волинськ,Нововолинськ,Луцьк та Ковель обов`язково розібралися із земельною документацією та надали усю необхідну інформацію обласній адміністрації.

Разом з тим,він наказав підготувати рекомендаційні листи для міських голів із проханням активізувати роботу з інвентаризації земель та наголосив,що це прохання звучить востаннє.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook