Працівники міліції встановили причетність до скоєного злочину 37-річного жителя міста. Будучи засудженим у 2009 році до п’яти років позбавлення волі,судимість не знята і не погашена у встановленому законом порядку,чоловік повторно вчинив крадіжку.
Слідчим відділенням Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області за вказаним фактом розпочато досудове розслідування,передбачене ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Тепер злодію загрожує до п’яти років позбавлення волі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook