У регіональних студіях – керівництво областей. У Волинській – голова облдержадміністрації Володимир Гунчик,його заступник Сергій Кудрявцев,а також директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк,начальник юридичного управління Віталій Потапенко,в.о. начальника управління капітального будівництва Лілія Павлова,начальник головного управління Державної казначейської служби України в області Михайло Леміщак та представники будівельних компаній.
Позаяк роботи зі спорудження оборонних об’єктів – на завершальному етапі,то говорили переважно про нюанси,пов’язані з передаванням об’єктів до відання Міністерства оборони.
Акцентував Юрій Гусєв і на тому,що зведення фортифікаційних споруд залишається пріоритетом Президента України Петра Порошенка й,зважаючи на те,що за цим – обороноздатність країни,до виконання відповідного завдання слід віднестися особливо відповідально. Що й зробили волиняни.
10 об’єктів уже практично завершили. Фортифікаційні споруди розташовані у секторі М неподалік Маріуполя. Двічі Володимир Гунчик особисто їздив на Схід,аби інспектувати хід будівництва оборонних споруд. Координував роботи на місці заступник голови облдержадміністрації Сергій Кудрявцев.
На завершення присутні у волинській студії обговорили робочі моменти,пов’язані із оформленням документації,поставкою деревини,співпрацею із «Укрзалізницею» у контексті поставлених завдань.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook