Німеччина готує для України найбільший пакет військової допомоги - Волинь.Правда

Німеччина готує для України найбільший пакет військової допомоги

Показати всі

Німеччина готує для України найбільший пакет військової допомоги

Нова допомога повинна не лише посилити наші сухопутні війська, але й суттєво модернізувати протиповітряну оборону

Уряд Німеччини готує черговий пакет військової допомоги для нашої країни. Його вартість складає близько €2,7 млрд. Про це повідомляє Spiegel.

Згідно з даними видання, Україна отримає 20 бронетранспортерів Marder, 30 танків Leopard 1, 18 колісних гаубиць, 4 системи протиповітряної оборони IRIS-T-SLM, 12 пускових установок IRIS -T-SLS, сотні керованих ракет для вищезгаданої системи та інше.

Зазначається, що Німеччина також хоче допомогти нашій країні у розвідці. Запланована постава до 200 розвідувальних БПЛА. Тако мова йде й про передачу 100 захищених бойових машин, які використовуються для транспортування військових на фронт, а також 100 машин логістичної підтримки.

Нова допомога повинна не лише посилити наші сухопутні війська, але й суттєво модернізувати протиповітряну оборону.

Видання додає, що пакет буде оголошено паралельно з врученням премії Карла Великого президенту України Володимиру Зеленському в неділю в Аахені, що буде символом німецької солідарності з нашою країною.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *