Сьогодні в Києві було затримано священника російського патріархату отця Онуфрія (УПЦ МП) за допомогу російській армії.
Під час обшуку будинку з’ясувалося, що священник російського патріархату співпрацював із спецслужбами Росії.

Нагадаємо, через війну в Україні всередині УПЦ МП набирає сили тенденція на відділення від Російської православної церкви. Це визнав заступник голови відділу зовнішніх відносин Української православної церкви (Московського патріархату) протоієрей Микола Данилевич в інтерв’ю «Радіо Свобода».
Речник УПЦ (МП) прокоментував низку заяв патріарха РПЦ Кирила, а також інформацію про те, що той благословив російських військовослужбовців на війну проти України:
«Багато священників і навіть єпископів припинили поминати Патріарха Кирила. Щонайменше, 15 єпархій з 53 церкви (УПЦ (МП) – ред.) заявили про припинення поминання. Те, що робить патріарх – це його особистий гріх», – додає протоієрей.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook