Про це повідомила пресслужба Генштабу ЗСУ
Там вказують, що було здійснене часткове перегрупування сухопутних військ та Сил спеціальних операцій Білорусі.
Зокрема, у районі Брест перебувають по одній батальйонній тактичній групі (БТГр) зі складу 38 окремої десантно-штурмової бригади (одшбр) (Брест) та 103 окремої повітрянодесантної бригади (Вітебськ) ЗС Білорусі.
У районі Олександрівки (район прикордонного контрольно-пропускного пункту в районі населеного пункту Вільча, Київської області) — два БТГр 38 одшбр. У районі Кірово (Поліський радіаційний заповідник) — 2 БТГр 103 опдбр.
«Згадані вище підрозділи переведені у вищі ступені бойової готовності, але морально-психологічний стан особового складу є вкрай низьким. Більшість військовослужбовців поінформована про майбутні дії та не бажає воювати на боці ЗС рф», — вказують у Генштабі ЗСУ.
Нагадаємо, раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що білоруси не беруть участь у війні проти України. Водночас росія вводила свої війська та запускала ракети зокрема і з території Білорусі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook