Де і коли запрацюють камери, які ловитимуть водіїв-порушників - Волинь.Правда

Де і коли запрацюють камери, які ловитимуть водіїв-порушників

Показати всі

Де і коли запрацюють камери, які ловитимуть водіїв-порушників

З 20 серпня запрацюють 17 комплексів автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це пише Gazeta.ua.

Нові камери з’являться на автодорогах Житомирської, Одеської та Чернігівської областей, а також в Чернігові, Черкасах, Житомирі та Львові, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

У Житомирській області камери фіксуватимуть на 174 км+600 і 127 км+246 автодороги М-06, у напрямку Києва. Та на 230 км+853 автодороги М-06, у напрямку Рівного. На цих пунктах діятимуть обмеження швидкості 110 км/год.

У Чернігівській області – 113 км+864 автодороги М-01, у напрямку Києва з обмеженням швидкості 50 км/год.

В Одеській області – на 465 км+483 автодороги М-05, у напрямку Києва з обмеженням швидкості 110 км/год.

У Житомирі камери розташовані на Чудновському мосту і вул. Перемоги, 86. Обмеження швидкості 50 км/год.

У Львові – вул. Хуторівка, 8 і вул. Володимира Великого, 18. Обмеження швидкості 50 км/год.

У Черкасах – проспект Хіміків, 30, вул. Благовісна, 341/40, вул. Благовісна, 36/47 і вул. Надпільна, 208. Обмеження швидкості 50 км/год.

У Чернігові – вул. Рокосовського, 12, корп. 2, просп. Миру, 296 і просп. Миру, 241-а. Обмеження швидкості 50 км/год.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *