Надзвичайно цікава і корисна зустріч. Богдан розповів і про свою першу роль в кінофільмі “Ати-бати йшли солдати”,де він зіграв бійця Кринкіна,який вкрав у товаришів мило,щоб відправити голодній сім’ї,і про самого режисера цього фільму Бикова,- інформує прес-служба БФ “Рідна Волинь”.
Також Богдан довів до сліз сміху весь зал своїми гумористичними розповідями. Від зустрічі усі були просто в захваті.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook