У 2019 році в лучанок Тетяни Комащенко та її доньки Олесандри виявили онкозахворювання. Першого разу їм вдалося перемогти хворобу. Після лікування Тетяна з дочкою регулярно проходили обстеження. Під час одного з них сім’я дізналася про те, що в 18-річної Саші трапився рецидив. І що попередня схема лікування цього разу не допоможе: дівчинка потребує пересадки кісткового мозку. Про це пише ІА Волинські Новини.
І зараз на родину Комащенків чекає новий бій за життя дівчини.
Вартість такої операції – за умови, що у Саші вдасться відібрати достатню кількість її ж стовбурових периферійних клітин, – становить близько 250 тисяч гривень. І сім’я, і лікарі сподіваються на те, що Олександра потрапить під програму фінансування, і трансплантацію оплатить держава. Однак коли це станеться – зараз не може сказати ніхто. А часу в Саші мало: пухлина вже дала метастази в кістки та легені.
Дівчина наразі пройшла перший курс хіміотерапії і готується до початку забору стовбурових клітин. Тож коли буде призначена операція з трансплантації, на руках у батьків Олександри має бути необхідна для її проведення сума.
Взяти ці гроші Тетяні та її чоловікові Вадиму просто немає звідки. Навіть з допомогою знайомих, колег і волонтерів. Адже Тетяна працює медсестрою в державній лікарні, а чоловік – звичайний водій.
Тож усіх небайдужих волинян просять відгукнутися та допомогти зібрати кошти на лікування дівчини.
Допомогти дівчині Саші, якій нещодавно виповнилося 18 років, побороти хворобу, реалізувати свої мрії, головна з яких – жити – може кожен із нас.
Реквізити для допомоги:
Для переказів через “ПриватБанк”: рахунок 4149629300911930, Комащенко В.М. (батько)
Для переказів через інші українські банки: Одержувач: Комащенко В.М.
№ рахунку: 26201660943514
IBAN: UA703052990000026201660943514
Банк одержувача: АТ КБ “Приватбанк”, Київ, Україна
РНОКПП одержувача: 2933613996
Призначення платежу: Поповнення рахунку Комащенка Вадима Миколайовича.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook