Про те,що кандидатура Максима Мельничука,віце-президента Національної академії аграрних наук України,погоджена,для «РБК-Україна» повідомив заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді Ігор Кононенко.
Сам Максим Мельничук дану інформацію поки що не коментує. Зазначимо,що на місцевих виборах 2015 року він балотувався в мери столиці від Аграрної партії України,але за результатами кампанії показав результат в рамках статистичної похибки.
Мельничук має досвід роботи держуправління – у 2010-2011 роках він працював заступником міністра аграрної політики.
Нагадаємо,голова Київської ОДА Володимир Шандра подав у відставку минулого тижня,не пояснивши причини такого вчинку. Втім,поки що офіційно президент не звільнив Шандру від посади.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook