Чотирьох осіб рейдова група у складі єгерів ДП «Любешівське ЛМГ», працівника Держекоінспекції у Волинській області та НПП «Припять-Стохід» затримала на гарячому. Чоловіки встигли вбити та розчленувати червонокнижну тварину – лося європейського. Про це повідомляє пресслужба ВОУЛМГ.
Браконьєри – мешканці сіл Підкормілля, Зарудче та Пожіг Любешівського р-ну. Виявили злочин під час чергового рейду у лісових масивах біля села Пожіг, на території НПП «Припять-Стохід».
Чоловіки мали при собі зброю та мішки з тушею вбитої тварини.
Увага, фото18+

На місці працювала слідчооперативна група. За такий вчинок передбачені штраф та збитки у розмірі понад 130 тис. грн, громадські роботи або обмеження волі строком до 3 років. Сподіваємося, суд встановить браконьєрам достатньо жорстку міру покарання.
Варто зазначити, що такий випадок – не перший на Любешівщині, виявлений лісівниками за останні роки.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook