Вихідними рятувальники ліквідували 7 пожеж на Волині - Волинь.Правда

Вихідними рятувальники ліквідували 7 пожеж на Волині

Показати всі

Вихідними рятувальники ліквідували 7 пожеж на Волині

Того ж дня о 05:32 у селі Низкиничі Іваничівського району зайнялося у 2-поверховому дерев’яному підсобному приміщенні на території монастиря. Пожежу загасили працівники Державної пожежно-рятувальної частин №18 та №5. Вогонь встиг знищити лише 4 м.кв. перекриття споруди. Про це інформує У ДСНС України у Волинській області.
О 19:13 надійшло повідомлення,що у місті Нововолинську виникла пожежа у комірці підвального приміщення 9-ти поверхового цегляного житлового будинку. На місце події у складі двох відділень прибули співробітники Державної пожежно-рятувальної частини №5,які по прибуттю сформували газодимозахисну ланку та ліквідували пожежу. Вогнем знищено диван,пошкоджено стіни та матрац.
13 березня о 02:23 до служби порятунку надійшло повідомлення,що у селі Седлище Старовижівського району горить цегляна господарська споруда. За 10 хвилин на місце події прибули співробітники Державної пожежно-рятувальної частини №16 та місцева пожежна команда села Дубечно,які ліквідували пожежу. Вогнем знищено дах споруди.
О 03:25 у селищі міського типу Жовтневе Іваничівського району зайнявся цегляний гараж. Погасили вогонь працівники Державної пожежно-рятувальної частин №18 та №5. Вогнем знищено перекриття та речі домашнього вжитку.
Також о 05:05 у місті Нововолинську на вулиці Шопена загорівся легковий автомобіль «Mitsubishi Lancer». Через 5 хвилин у складі двох відділень прибули працівники Державної пожежно-рятувальної частини №5,які ліквідували полум’я.
О 16:36 у селі Журавичі Ківерцівського району загорівся дерев’яний житловий будинок. За 2 хвилини прибули працівники місцевих пожежних команд сіл Журавичі та Цумані,а також Державної пожежно-рятувальної частини №6,які погасили полум’я. Вогнем знищено покрівлю,перекриття,пошкоджено стіни.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook