Гірших ЖЕКів, ніж у Луцьку, – немає, – Ігор Поліщук - Волинь.Правда

Гірших ЖЕКів, ніж у Луцьку, – немає, – Ігор Поліщук

Показати всі

Гірших ЖЕКів, ніж у Луцьку, – немає, – Ігор Поліщук

Управителем багатоквартирних будинків Луцька обрали приватну компанію з міста Кременчуг. Про це йшлося на сесії Луцькради у середу, 24 червня.

На засіданні розглянули питання Про надання житлово-комунальному підприємству № 3 дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації. На що у депутатки Алли Надточій виникло питання, яким чином буде передаватися майно і як це контролюватиметься.

«Майно передаватися не буде. Компанія буде погоджувати питання із департаментом ЖКГ. Вже зараз люди працюють у Луцьку. Всі нюанси будуть вияснятися. Також ми будемо залучати наше управління комунальним майном», – резюмував Григорій Недопад.

Своєю чергою радник міського голови Ігор Поліщук додав: «Дуже хочеться, щоб прийшла приватна управляюча компанія, яка буде мати хороший рівень обслуговування, комунікацій тощо. Тому що гірших ЖЕКів, ніж у Луцьку, напевно, немає».

Обранці громади проголосували «за»

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *