Волинські студенти мають шанс навчатись в Португалії - Волинь.Правда

Волинські студенти мають шанс навчатись в Португалії

Показати всі

Волинські студенти мають шанс навчатись в Португалії

Так,у Луцькому національному технічному університеті стартував конкурс на здобуття студентами стипендії на навчання в Політехнічному інституті Браганси в Португалії. 
Про це повідомляє прес-служба вишу. 
Згідно з повідомленням,конкурс відбувається в рамках Проекту Еразмус Плюс Міжнародна Кредитна Мобільність Політехнічного інституту Браганса. 
Відповідно до умов проекту,студенти 3 і 5 курсу,які навчаються за напрямком «менеджмент»,мають можливість взяти участь у програмі подвійного диплому та навчатися в Політехнічному інституті Браганса протягом 10 місяців 2016-2017 навчальних років. 
Учасники програми подвійного диплому отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 800 євро за кошти проекту. Також організатори конкурсу відшкодують конкурсантам витрати на проїзд в сумі,що не перевищує 360 євро. Стипендіати повинні володіти англійською,оскільки викладання відбуватиметься саме цією мовою.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook