Суддівську кар’єру цей арбітр розпочав у 1995 році. Матчі другої ліги обслуговує з 2000 р.,першої – з 2004 р.,поєдинки Прем’єр-ліги – з 2008 року. Востаннє Юрій Грисьо працював на матчі «Волині»1 листопада минулого року – Волинь – Говерла (0:0).
Всього ж Юрій Грисьо судив 12 матчів за участі «Волині» у першій та вищій лігах (+3=7-2,11-14). Асистенти арбітра: Володимир Жарий і Ярослав Трехліб (Дніпропетровськ).
Четвертий арбітр: Ігор Пасхал (Херсон). Він обслужить й поєдинок команд U-21,який відбудеться у суботу о14.00.
Спостерігач арбітражу: О. Зубарєв (Славянськ).
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook