Лучани хочуть,аби у магазинах було більше вітчизняної продукції - Волинь.Правда

Лучани хочуть,аби у магазинах було більше вітчизняної продукції

Показати всі

Лучани хочуть,аби у магазинах було більше вітчизняної продукції

Цю петицію зареєстрував на сайті Єдиної системи місцевих петицій 7 квітня цього року Вячеслав Кондрахін.
Зокрема,у тексті петиції зазначено: «Прошу допомоги повпливати на керівництво торгівельних закладів Луцька,аби вони на пільгових умовах співпрацювали з вітчизняними товаровиробників. Умови співпраці з мережами для всіх постачальників однаково не дешеві,ось тільки бюджети товаровиробників відрізняються. Нереально порівнювати бюджет компанії “Пепсі” із бюджетом нашого місцевого виробника. Тому в супермаркетах так мало місцевих виробників,виключення складає,мабуть,тільки ковбасний відділ. Пропоную впровадити програму лобіювання інтересів місцевих виробників,які є платниками місцевих податків та роботодавцями. Потрібно,аби місцевим виробникам надавались пільгові місця в супермаркетах та гіпермаркетах під товарні позиції із написом “Місцевий виробник” на стандартних умовах співпраці,без додаткових нараховувань. І бажано,щоб це було не популістське гасло “Купуй Українське!”,а мало в собі реальний важіль впливу на ретейлерів».
Нагадаємо,що відповідно до правил електронних петицій,якщо громадська ініціатива за 15 днів набере 300 голосів,то це зобов’язує міськраду розглядати звернення на виконкомі або сесії,а тоді дати відповідь громаді міста.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook