На Волині традиційно віддадуть шану в’язням фашистських концтаборів: на теренах краю відбудеться ряд жалобних та просвітницьких заходів.
Зокрема,11 квітня о 12.00 год.,біля стели “Жертвам нацизму” на меморіальному комплексі “Вічної Слави” у Луцьку відбудеться панахида за загиблими та покладання квітів.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook