“Причина такого кроку не тільки у чималих коштах,які потрібні на їх функціонування,- пояснює начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Білик. – Гірше,що діти отримують недостатні знання від вчителів,які проводять одночасно уроки з учнями-початківцями і старшокласникам. В такій ситуації діти стають заручниками амбітних батьків,які не погоджуються з закриттям шкіл,та вчителів,які не хочуть втратити робочі місця”!
Як інформує сайт «Горохів»,в минулому році малокомплектні школи було закрито в селах Кутрові,Волиці-Дружкопільській,Колмові і Квасові цього ж району. Всі вчителі,які бажали продовжувати працювати за спеціальністю,були працевлаштовані. Постає питання і про реорганізацію з І-ІІІ у І-ІІ ступеня Новосілецької і Колодеженської шкіл.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook