«Припинення надання послуги з гарячого водопостачання створює значні незручності лучанам. Особливо критична ситуація в сім`ях з маленькими дітьми. Застосування альтернативних джерел гарячого водопостачання,зокрема встановлення електричних водонагрівачів,по-перше,потребує додаткових витрат мешканцями квартир,а по-друге,створює значні навантаження на електричні мережі і може привести до надзвичайних ситуацій. Нагрівання води на газових плитах також створює значні незручності лучанам та є економічно невигідним для постачальників послуг у зв`язку з відсутністю засобів обліку газу. Крім того вищезазначені варіанти є більш енергозатратними,ніж централізоване постачання гарячої води. А тому,у зв`язку з відсутністю альтернативи централізованому постачанню гарячої води,просимо відновити надання цієї послуги лучанам»,- зазначає автор петиції Герасимчук Олександр Павлович.
Наразі зібрано 233 із необхідних 300 підписів. Так,до кінця збору підписів залишилось 13 днів.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook