Лучани заплатять менше за теплопостачання у наступному міжсезонні. Про це йшлося 4 березня під час засідання виконавчого комітету міської ради.
Директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський поінформував, що в цьому міжсезонні 10 квартальних котелень будуть проводитися заміни пальників в рамках співпраці з Євробанком, що врешті призведе до зменшення вартості гігакалорії газу для населення.
Також він повідомив, що будуть проводитися тендери на заміну великих мережних насосів, що дасть можливість зменшити використання паливних ресурсів. Водночас лучани боргують «Луцьктеплу» без нарахувань за лютий в межах 90 мільйонів гривень. Хоч, за словами директора підприємства, населення Луцька таки розраховується за послуги теплопостачання, але з часом.
Варто зауважити, що підприємство «Луцьктепла» станом на сьогодні боргує «Нафтогазу» понад 200 мільйонів гривень.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook