21 квітня волинянин має шанс стати Генпрокурором - Волинь.Правда

21 квітня волинянин має шанс стати Генпрокурором

Показати всі

21 квітня волинянин має шанс стати Генпрокурором

«Сьогодні не йде мова про голосування самого закону про прокуратуру. Сьогодні,швидше за все,законопроект буде внесений у порядок денний,під час цього будуть жваві обговорення»,- зазначив Олександр Дехтярчук.
А відтак він уточнив: «Щодо голосування за Генпрокурора,то,швидше за все,ми вийдемо на це голосування на четвер. Така ось хронологія».
За словами нардепа,зараз відбуваються консультації щодо кандидатури Юрія Луценка з керівниками інших фракцій і груп,«щодо тієї місії і візії,яку він хоче виконати на посаді Генпрокурора».
«ВП» нагадує,що Юрій Луценко був міністром внутрішніх справ. Зараз – керівник фракції «БПП» у ВРУ. Юрій Луценко зазвичай називає себе волинянином,оскільки народився та тривалий час у м. Рівному,що на історичній Волині.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook