У селі Рованці Луцького району сталася пожежа у цегляному двоповерховому будинку – мотелі “Могорич”, – повідомили у пресслужбі рятувальників.
О 22:23 до Служби «101» надійшло повідомлення про пожежу у цегляному двоповерховому індивідуальному житловому будинку, що використовувався як мотель, розташованому у селі Рованці Луцького району.
За 5 хвилин до місця виклику прибули рятувальники найближче розташованого підрозділу – 2-ої ДПРЧ. На місці події також працювали також рятувальники 1-ої та 25 Державних пожежно-рятувальних частин, залучено 6 одиниць спеціальної та допоміжної техніки.
На момент прибуття пожежа, що виникла на 2-му поверсі в одній з кімнат, сягнула покрівлі. Горіння локалізували о 23:10, ліквідували – о 00:20.
Імовірно, пожежа трапилася внаслідок короткого замикання електромережі.
Вогнем знищено 4 телевізори, речі домашнього вжитку та 250 квадратних метрів покрівлі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook