Сьогодні величезна кількість людей,які відбували покарання за скоєння важких злочинів,повернулися додому. Цю інформацію озвучив очільник Головного управління Національної поліції області Петро Шпига на сесії Волинської обласної ради. Пише газета « Відомості».
Петро Шпига не заперечує,що рівень злочинності на Волині зріс порівняно з попереднім періодом,зокрема скоєно чотири розбійних напади. Один факт уже розкритий,три – в процесі розслідування. Перша причина збільшення злочинності,- це те,що згідно з законодавством,правоохоронці реєструють всі звернення громадян,чого раніше не було,а це в свою чергу,збільшує статистику. З іншого боку,важко проконтролювати рух заїжджих контролерів.
За його словами,незабаром в області запрацюють групи швидкого реагування,які оперативно виїжджатимуть на місця злочинів. Таких буде з розрахунку група на 25 тисяч населення. Є сподівання,що з їх створенням ситуація поліпшиться.
Головний поліцейський області не заперечує,що почастішали випадки перебування водіїв в стані алкогольного сп’яніння за кермом. Тому,на його думку,є потреба встановлення камер відео-нагляду,що,з одного боку,стримуватиме людей порушувати дорожні правила,самодисциплінує водіїв,з іншого боку,дасть можливість максимально швидко встановлювати порушників та притягати їх до відповідальності. Зокрема,Шпига звернувся до депутатів підтримати обласну програму фінансування нацполіції в сумі 20 мільйонів на придбання засобів відео- нагляду.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook