33 бійцям 51 –ї бригади ухвалили позитивні рішення - Волинь.Правда

33 бійцям 51 –ї бригади ухвалили позитивні рішення

Показати всі

33 бійцям 51 –ї бригади ухвалили позитивні рішення

«Поволі ситуація змінюється і в кращу сторону,– зауважив Олег Сенюк. – Щодо тридцяти трьох військовослужбовців,котрі рахувалися у розшуку,військова прокуратура ухвалили позитивні рішення».
Варто нагадати,що днями генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про запровадження нового підходу до розгляду відповідних справ. Військовослужбовцям,які формально перебувають у розшуку,рекомендують з’явитися до військової прокуратури,дати письмові пояснення,на підставі яких,за умови відсутності тяжких злочинів,справи закриватимуть у наслідок зміни обставин. Одначе то не стосується дезертирства,розбоїв тощо.
На Волині відповідні заяви приймають у підрозділі гарнізону військової прокуратури та у обласному військкоматі.
«Навіщо мордувати хлопців,якщо не має явного криміналу,– зауважив Володимир Гунчик. – Але рішення мають бути конкретними щодо зрадників. Сьогодні маємо яскраві прояви синдрому 51-ї бригади. І тут нічого доброго. Насправді ж 14-те з’єднання,що постало на базі 51-ї,– одне з кращих. Буквально учора,будучи у відрядженні в Києві,мав зустріч із міністром оборони та Муженком,і вони обоє такої ж думки. Це бригаду перейменували,а люди ж перейшли. І їм потрібно говорити,що вони – одні з кращих. А тему,на превеликий жаль,використовують окремі політики та ворожі спецслужби».
Наголосив голова облдержадміністрації і на тому,що під час наступної зустрічі із керівництвом Міноборони говоритиме про добудову багатоквартирного будинку для військових у Володимирі-Волинському.
 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook