Державне бюро розслідувань за оперативного супроводу Служби безпеки проводить обшуки у приміщенні ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДБР у Facebook.
Зазначається, що слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ “НСТУ”, а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.
В ДБР стверджують, що обшуки проводяться з дотриманням всіх вимог Кримінального процесуального кодексу та не перешкоджають роботі телерадіокомпанії.
“Детектор медіа” пише, що обшуки відбуваються за шістьма адресами.
З власних джерел виданню стало відомо, що обшуки відбуваються в тому числі вдома в голови правління НСТУ Зураба Аласанії.
Дзвінок “Української правди” Аласанія наразі відхилив.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook