До парламенту проходять п'ять партій - Волинь.Правда
Показати всі

До парламенту проходять п’ять партій

На позачергових парламентських виборах 2019 року бар’єр у 5% долають  п’ять партій: “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – за Життя”, “Європейська солідарність”, ВО “Батьківщина” та “Голос”. Про це свідчать результати Національного екзит-полу станом на 20.00 21 липня,  – передає “Українська правда”.

Лідером електоральних симпатій стала президенстька партія “Слуга народу” – 44,2% підтримки виборців.  

Наступні результати: “Опозиційна платформа – За життя” – 11,4%, “Європейська Солідарність” – 8,8%, Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 7,4%, “Голос” – 6,5%.

За словами соціологів, статистична похибка вибірки не перевищує 2,5% для лідерів і в межах 0,5–1% для інших партій.

Найближче до 5-відсоткового прохідного бар’єру серед аутсайдерів перебуває партія “Сила і честь” – 4,3% голосів.

 

Національний екзит-пол проводили “Демініціативи”, КМІС та Центр Разумкова. Методом “таємного голосування” було опитано 11629 респондентів на 300 виборчих дільницях.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *