У Ківерцях злодій обікрав пенсіонера на 3 тисячі гривень - Волинь.Правда

У Ківерцях злодій обікрав пенсіонера на 3 тисячі гривень

Показати всі

У Ківерцях злодій обікрав пенсіонера на 3 тисячі гривень

Учора до чергової частини Ківерцівського відділу поліції надійшло повідомлення від 51-річного жителя селі Прилуцьке цього району. Чоловік повідомив,що в ніч на 9 червня до його будинку проник невідомий та викрав гроші.
Як з’ясувала поліція,зловмисник розбив вікно в будинку та викрав гроші в сумі 3 тис грн. Поліцейські встановили особу злодія. Ним виявився 28-річний місцевий житель. Чоловік раніше мав судимість за крадіжку. Викрадені гроші вилучили та повернуть власнику.
За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook