13 і 14 років в неволі: двох братів, які вбили Катю Литкіну, засудили - Волинь.Правда

13 і 14 років в неволі: двох братів, які вбили Катю Литкіну, засудили

Показати всі

13 і 14 років в неволі: двох братів, які вбили Катю Литкіну, засудили

Двох братів, які вбили волинянку Катю Литкіну, засудили до 13, 6 та 14, 6 років позбавлення волі.

Ковельський міськрайонний суд виніс вирок Максиму Терлецькому та Назару Статочнюку у справі вбивства неповнолітньої мешканки Нововолинська Катерини Литкіної, яке було скоєне у ніч з 1-го на 2-ге серпня 2016-го року, пише Буг.

Статочнюка засудили до 14, 6 років позбавлення волі, Терлецького – 13, 6 років. Обом врахують строк перебування під вартою.

Під час засідання 26-го березня суддя Ірина Логвинюк зачитала вирок, попередньо роз’яснюючи, від яких травм загинула Катерина Литкіна.

Зазначимо, що неповнолітній було нанесено не менше 8-ми ударів тупим предметом, який не був віднайдений правоохоронцями. Під час слідчого експерименту Терлецький розповів, що дівчину били битою.

Суд визнав пом’якшуючими обставинами щодо Терлецького каяття і часткове сприяння слідству.

Справу розглядала колегія суддів у складі Ірини ЛогвинюкСергія Панасюка та Олени Восковської.

Нагадаємо, Катя Литкіна з Нововолинська зникла першого серпня 2016 року. Через 10 днів тіло дівчини знайшов її батько. Загибель дівчини сколихнула весь Нововолинськ. У поліції з’явився перший підозрюваний – місцевий житель Назар Статочнюк, але є люди, які впевнені, що за ґрати відправили невинну людину. Сам підозрюваний заперечує свою причетність до вбивства. Натомість батьки вбитої головним підозрюваним вважають двоюрідного брата затриманого, колишнього хлопця Катерини Максима Терлецького, який проживає у Словенії, його поліція допитала по СкайпуВлітку 2016-го він приїздив у Нововолинськ до родичів, мешкав по сусідству з Катериною Литкіною. Раніше мав із нею романтичні стосунки.

6 лютого 2017 року прокуратурою області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом убивства неповнолітньої мешканки Нововолинська Катерини Литкіної.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *