Повідомили, скільки виборчих дільниць буде у Луцьку - Волинь.Правда

Повідомили, скільки виборчих дільниць буде у Луцьку

Показати всі

Повідомили, скільки виборчих дільниць буде у Луцьку

У Луцьку триває підготовка до виборів Президента, які стартують 31 березня, 2019 року. Так, для того, аби забезпечити містянам їхнє конституційне право, у Луцьку функціонуватимуть 84 виборчі дільниці. Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 7 березня, повідомила начальник організаційного відділу Луцької міської ради Олена Барська, – пишуть “Волинські новини”.

«Цими днями виборчий процес досягає кульмінації, саме тому важливо, щоб вибори пройшли безпечно, вчасно і, головне, щоб ми могли забезпечити громадянам їхнє конституційне право вибору», – зазначила посадовиця.

Вона нагадала, що від 31 грудня 2018 року стартував виборчий процес, тож до цього часу Луцька міська рада виконала всі вимоги, передбачені виборчим законодавством.

З її слів, з 19 лютого 2019 року розпочала свою роботу окружна виборча комісія, що знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 19.

Варто зауважити, що з 13 березня розпочнуть свою роботу дільничні виборчі комісії.

На день виборів у Луцьку працюватимуть 84 виборчі дільниці, із яких 9 спеціальних, одна на тимчасовій основі (Луцький слідчий ізолятор), решта – звичайні виборчі дільниці.

Із усіх наявних дільниць у Луцьку 69 вважаються великими, 6 – середніми, 9 – малих, та 2 спеціальні виборчі дільниці, що знаходяться у лікувальних закладах – в міській та обласній лікарнях Луцька.

По дві виборчі дільниці вестимуть роботу у гімназії 21, ЗОШ 24 та НВК № 26, та у луцькому ліцеї.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *