Ставка на хаос - Волинь.Правда
Показати всі

Ставка на хаос

Кому вигідний хаос із кандидатами на пост Президента? З цього приводу розмірковує аналітик, шеф-редактор журналу  «Універсум» Олег Романчук. Його міркування публікує «Українська правда».

Романчук наголошує, що «підготовка до виборів 2019 року проходить в екстремальних умовах: війна, складні перехідні процеси в економіці, освіті, військовому будівництві, в науці й культурі, а ще демографічні й еміграційні проблеми». Він  також звертає увагу на «дезорганізаційні процеси, пов’язані, зокрема, з непропорційно великим для країни числом бажаючих (дуже суперечливих стосовно політичної та інтелектуальної якості) обійняти пост Глави держави, що відчутно підвищує ентропію суспільства».

На переконання аналітика, «саме виникнення хаосу в Україні й домагаються її недруги». При цьому уточнює, що «гра з електоратом ґрунтується на експлуатації примітивних почуттів. Слід визнати, що така тактика має значно більший успіх, ніж апелювання до розуму виборця, і дає тим помітніший ефект, чим нижчий інтелект суспільства… Авантюрники від політики ненавидять найменший вияв індивідуальності, воліючи мати справу з «масами». Політичні шахраї чудово усвідомлюють, що щедрі обіцянки, які вони роздають народові, насправді нездійсненні, й виконувати їх, звичайно, не збираються».

Олег Романчук зазначає, що «передвиборча тактика політичних пройдисвітів укладається в доволі примітивну послідовність: використовуючи перехідні суспільні процеси, підсилити дезорганізацію суспільства, відтак викликати довіру в збіднілого, злюмпенізованого й недалекоглядного електорату з допомогою примітивних, але вельми привабливих лозунгів, усіляких хитрощів.А захопивши владу, утримувати її різноманітними методами, насамперед силовими, включаючи терор».

А наостанок він, попереджаючи про вірогідність антиукраїнського реваншу, нагадує: «Народ не склав іспит на політичну зрілість ані у 1994 році, ані в 1999-му, ані в 2010-му, коли, розчарувавшись у виборі 2004-го, обрав «ватника», а після 2014 року перманентно висловлює своє невдоволення (дуже часто обґрунтоване) людиною, за перемогу якої віддав більшість голосів у першому турі президентських виборів.Щось негаразд з колективним інтелектом українського суспільства».

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook