«Впаде Україна – за кілька годин впаде і Польща»,- експерт - Волинь.Правда

«Впаде Україна – за кілька годин впаде і Польща»,- експерт

Показати всі

«Впаде Україна – за кілька годин впаде і Польща»,- експерт

Ганна Гопко аналізує ситуацію,що склалася після ухвали польського Сейму щодо Волинської трагедії. На її переконання,зараз «маємо справу із Селективним підходом до історії: ми – святі,а ви – злочинці». Наяву,наголошує народний депутат,хитре ситуативне політиканство,що зводить нанівець «зусилля попередніх президентів,як Лех Качинський та найбільшого морального авторитету 20 сторіччя Святішого Івана Павла ІІ. Саме Іван Павло ІІ говорив про Україну: улюблений народ мій!»
 
Гопко,відповідаючи на запитання «хто підставив Польщу зараз»,підкреслює,що «це якраз вигідно ворогам Польщі та України! Нарешті вони добилися свого: вбили клин між нами». Зазначаючи,що «в ім’я тимчасової політичної вигоди Сейм зневажив цілісну істину»,вона нагадує: «Колись Польща і Росія тричі ділили Україну! Тепер доля обох держав залежить від того,якою буде Україна! Без України Росія – третьорозрядний гравець на шахівниці світу,а якщо впаде Україна – за кілька годин впаде Польща … А за нею і вся Європа!»
 
Експерт радить засвоїти уроки історії,дослухатися до настанов Єжи Гедройца,знаменитого поляка,видавця журналу «Культура» в Парижі,який доводив: «У Польщі нема жодної перспективи без існування незалежних України,Білорусі та Литви!»
 
А відтак посилається на німецького філософа-ідеаліста. Фрідріха Шеллінга,який ще в 19 ст. на за питання,чому так повільно здійснюється прогрес у світі,відповів: «Це входить в задум Бога. Все повинно розвиватися добровільно. І зло неодмінно мусить саморозвінчатися. І тоді воно неодмінно або перетворюється в добро,або опиняється у проваллі». Гопко резюмує: «Ми,українці,оптимістично дивимося на перспективу людства. Чому? Якщо Бог з нами,то хто може бути проти нас?»

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook