УЄФА може скасувати правило гостьового гола - Волинь.Правда

УЄФА може скасувати правило гостьового гола

Показати всі

УЄФА може скасувати правило гостьового гола

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) може скасувати правило гостьового гола. Про це заявив член виконкому УЄФА і віце-президент турецької футбольної асоціації Сервет Ярдимджі, повідомило 10 вересня видання Goal, – пише ГОРДОН.

Рішення залишити чи скасувати правило гостьового гола виконком Союзу європейських футбольних асоціацій має ухвалити до кінця вересня, заявив член виконкому УЄФА і віце-президент турецької футбольної асоціації Сервет Ярдимджі.

Ярдимджі підтримує скасування переваги гостьового гола, зазначивши, що це впливає на тактику команд у домашніх іграх.

Правило введено із сезону 1965/1966. Згідно з ним, у разі рівності голів за сумою двох матчів перевагу має команда, що забила більше на виїзді.

Скасувати правило запропонував конгрес тренерів УЄФА, указавши на його архаїчність.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook