Чоловіки азіатської зовнішності їхали поїздом до Варшави через пункт пропуску «Ягодин»,- інформує прес-служба прикордонників.
Слідували вони в одному вагоні. Під час проходження прикордонного контролю охоронці кордону встановили,що надані мандрівниками документи – підроблені. Для перетину кордону дані особи використовували паспорти громадян Німеччини та Франції.
Аби встановити всі обставини та детально вивчити документи громадян зняли з поїзду. Далі прикордонники з’ясували,що в одному з паспортів замінене фото власника на інформаційній сторінці,а інший має повну підробку інформаційної сторінки. Крім того в обох документах є й інші елементи підробок. Також прикордонники встановили,що громадяни за цими паспортами державний кордон на в’їзд в Україну не перетинали.
В даний час тривають фільтраційні заходи та встановлюються всі деталі правопорушення,про яке вже також повідомлено співробітників Національної поліції.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook