У Луцьку визначатимуть причини смороду у місті (ВІДЕО) - Волинь.Правда

У Луцьку визначатимуть причини смороду у місті (ВІДЕО)

Показати всі

У Луцьку визначатимуть причини смороду у місті (ВІДЕО)

Лучани знову жаліються на вечірній сморід у місті. Про це йдеться у сюжеті телеканалу “Нова Волинь“.

У Луцькому міськвиконкомі працює тимчасова робоча група. Начальник відділу екології Анатолій Гламазда каже, що запах переважно з’являється, коли дмуть західні, північно-західні вітри, зазвичай у ранішній і нічний час.  

Анатолій Гламазда розповідає: “Ще вивчаємо це питання. Думаю, найближчим часом ми визначимо причини неприємних запахів”. Також він припускає, що сморід шириться не від від м’ясних відходів.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

2 Comments

  1. Avatar Andrej сказав:

    В Сапалаєвку скідають не чістоти того і смердить.На вишкові не чути підїжаєш до проміння смердить . Всіх дебілів з роботи щоб знали бо смердить вже довго а вони не знають .

  2. Avatar Липлянська сказав:

    В Липлянах сморід від очисних міста Луцька постійно. Ми забули як насправді пахне чисте повітря. Шановний пане Гламазда , прокатайтеся маршрутом 294 Луцьк – Липляни , і ви переконаєтесь особисто без замірів ,Як “пахне” в нас в Липлянах…. Ми вже Вам скинемося на дванадцять грн. А ваші лабораторні заміри що на очисих спорудах, то все “Фуфло”. Як скажете такі і зроблять…. без питань….