Фонд Палиці створив на Локачинщині «Територію дитинства» (ФОТО,ВІДЕО) - Волинь.Правда

Фонд Палиці створив на Локачинщині «Територію дитинства» (ФОТО,ВІДЕО)

Показати всі

Фонд Палиці створив на Локачинщині «Територію дитинства» (ФОТО,ВІДЕО)

Про це йдеться на сайті Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
 
Першого вересня,після першого дзвінка,перша шкільна презентація проекту «номер один» у списку добрих справ представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Учні та вчителі Локачинської школи-гімназії віднині мають справжню територію дитинства для початкових класів. Усього в освітньому закладі – півтисячі вихованців,200 з них – молодшого шкільного віку,тож ігнорувати їхні інтереси було ніяк. Старий шкільний коридор вимагав облаштування,йшлося про те,що перебувати в ньому було не лише неприємно з естетичної точки зору,а й небезпечно. Тож до реалізації проекту підійшли професійно – зі знанням справи. Директор школи-гімназії Оксана Сахарчук перебуває на посаді лише кілька років,але дуже вболіває за свій заклад,постійно організовує і педагогів,і батьків для поліпшення благоустрою. Не перший рік звертаються і до благодійників. Мають досвід співпраці уже з кількома фондами – на подвір’ї школи розташований новий дитячий майданчик,пишається гімназія своїм кабінетом хімії.
 

 
«Ми чекали відкриття представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» для того,щоб взяти участь у відборі ініціатив. Цей проект для нас – наче живий організм. Ми настільки вболівали за нього,щоб він розростався,жив»,– розповідає директор навчального закладу.
 
Катерина Новосад – одна із активісток,мама другокласника. Хлопчик зазвичай рухливий і допитливий,тож після занять,що вимагають зосередженості,дитині хочеться і фізичної,і моральної розрядки.
 
«Вдома він у нас любить бігати,гратися,на велосипеді їздить. Звичайно,і в школі не сидить на місці,– ділиться мама школяра. Ширина коридору дозволяє розвернутися. Якби ви побували тут на перерві,то ви б побачили,як тут вчителям працювати,які тут діти рухливі. Вони йдуть сюди не лише,щоб вчитися,а щоб жити».
 
Під час урочистої презентації уже готового проекту нагородили усіх,хто щиро вболівав за спільну справу. Серед них – керівник центральної філії Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Сергій Костриченко,та працівник місцевого представництва Оксана Дмитрук. Пані Оксана зауважує,що цей проект реалізували не найпершим із запропонованих,оскільки нещодавно допомагали у будівництві огорожі навколо історично-архітектурної пам’ятки у селі Киселин,та він особливий. Адже коло небайдужих невпинно розширювалось. І бюджет проекту теж виріс. Якщо спочатку йшлося лише про косметичний ремонт стін та стелі,то потім змушені були змінити ще й двері в кабінетах,декорувати коридор розписом,а ще облаштувати місця для відпочинку дітей і батьків,які часто чекають діток після уроків.
 
До проекту співфінансування долучилися не лише батьки і Фонд,але й сільські голови навколишніх сіл,частину коштів виділили і з районного бюджету. Та облаштування коридору триває. Активісти сподіваються упродовж навчального року наповнити «територію дитинства» корисним інвентарем,аби дозвілля малят було насиченим і змістовним.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook