У чому суть релігії «русского міра»? На це запитання висловлює версію власного розуміння відповіді аналітик Лариса Волошина. На її думку, апологетами «руского міра» мають займатися спецслужби.
Лариса Волошина зазначає: «В «русскій мір» вірять. День перемоги, який так помпезно святкується всіма проросійськими силами у світі, – це не про минулу війну. Це про майбутню. Війну без цілі. Війну заради війни. «Побєдобесіє» – це хвороба, яка не має нічого спільного з бажанням вшанувати пам‘ять полеглих. Кров мільйонів тут виступає своєрідною індульгенцією, яка дає вірянам «русского міру» вимагати нової крові. Це агресивна зовнішня політика країни-загарбника, яка на наших очах переростає в релігію. З кожним роком все небезпечніше стає нехтувати тим фактом, що частина українських співгромадян втягуються у агресивну секту, яка працює на винищення країни. Боротися з цим явищем за допомогою «просвітництва» неможливо. Адже поки маніпулятор має доступ до своїх жертв, маніпуляція продовжується».
Вона нагадує, що все це має системний характер та добре фінансується. А відтак резюмує: «Нав’язування серед українців вірування в «русскій мір» відбувається масштабно, на рівні держави-агресора».
На переконня Волошиної, «з віровченням «русского міра» треба боротися не на рівні конкуренції ідей та пам‘ятних дат, а за допомогою спецслужб, які мають ізолювати носіїв агентів впливу від їх цільових аудиторій».
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook