Сьогодні уночі, 3 квітня, у Луцьку патрульні зупинили авто, водій якого проїхав на червоний сигнал світлофора. Після зупинки водій пересів на пасажирське сидіння та зачинився, – повідомляє прес-служба патрульної поліції Волині.
Зупинивши автомобіль, інспектори побачили, як водій пересів на пасажирське сидіння.
«У подальшому він відмовлявся іти на контакт з нами, зачинив вікна і двері та викликав швидку допомогу, мовляв, йому стало зле», – розповів інспектор Патрульної поліції Волині Віктор.
Коли прибули медики, чоловік і далі не відчиняв двері та не реагував на вимоги правоохоронців.
«Оскільки могла бути загроза життю громадянина, ми, відповідно да Закону «Про Національну поліцію», змушені були вибити вікно автомобіля. Однак від проходження кардіограми той відмовився, як і від іншої медичної допомоги», – додає патрульний.
Згодом виявилось, що чоловік мав ознаки сп’яніння. Очевидно, забарикадувавшись в автомобілі, він думав, що уникне відповідальності. Але інспектори, перш за все, мали врятувати його життя, якому, як виявилось, нічого не загрожувало.
Водій отримав протоколи за злісну непокору правоохоронцям і за керування в стані сп’яніння, а також постанову за проїзд на червоне світло.
Автомобіль евакуювали.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook