Учора,10 жовтня,до чергової частини Ківерцівського відділу поліції надійшла заява 27-річного жителя села Метельне Ківерцівського району. Чоловік повідомив,що в нього вкрали гроші,- повідомляє прес-служба ГУНП у Волинській області.
Як з’ясувалося,крадіжка сталася ще 3 жовтня вночі. Злодій викрав із будинку потерпілого гроші в сумі 1,5 тис грн.. Поліцейські оперативно встановили особу крадія. Ним виявився 39-річний брат заявника.
За даним поліція фактом відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Триває розслідування.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook