У Луцьку відбудеться зустріч учасників міжнародного проекту культурно-професійних обмінів, заснованого 16 років тому лучанином Володимиром Павліком. Під час зустрічі він презентує свою нову книгу “Овації або Замальовки з натяком…”. Про це повідомляє “Волинь24”.
Зустріч відбудеться 20 січня у Волинському обласному театрі ляльок. Як пояснив автор, ця книга – це збірка оповідань. “Невигадані життєві історії, на різні теми. Серед них – новела про любов” – розповів Павлік.
Окрім того, під час зустрічі будуть виступати Сергій Шишкін, Галина Конах, Мікаел Гюлазян, Сергій Мороз, Юрій Поліщук, поет Ігор Павлюк, “а також двоє молодих оперних співаків зі Львова…” – розповів організатор. Це – уже третя книга Володимира Павліка. Перша була присвячена туризму і називалася “Покличте нас у турпохід”. Друга розповідає про різні форми рекреаційної активності і зветься “Рекреація. Моделі активного відпочинку”.
Третю ж книгу автор назвав художньо-документальною. Запрошення на зустріч можна придбати у магазині WINETIME та у барбер-шопі Gentlemens Club.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook