Заклад незаконного грального бізнесу діяв в одному з розважальних центрів селища. У рамках кримінального провадження розпочатого за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального Кодексу України правоохоронці провели санкціонований обшук у виявленому закладі грального бізнесу. Поліція вилучила обладнання,яке свідчить про надання відвідувачам закладів доступу для участі в азартних іграх,зокрема,комп’ютерну техніку та платіжний термінал,- повідомляє прес-служба ГУНП у Волинській області.
Всю вилучену техніку направили у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення комп’ютерно-технічної експертизи. Правоохоронці встановлюють осіб,котрі можуть бути причетні до вчинення вказаного правопорушення.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Відповідно до ч.1 статті 203-2 Кримінального кодексу України зайняття гральним бізнесом карається штрафом від 170 тис грн до 680 тис грн із конфіскацією грального обладнання.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook