Волиняни здобули 10 медалей на чемпіонаті з джиу-джитсу (ФОТО) - Волинь.Правда

Волиняни здобули 10 медалей на чемпіонаті з джиу-джитсу (ФОТО)

Показати всі

Волиняни здобули 10 медалей на чемпіонаті з джиу-джитсу (ФОТО)

30 жовтня у Львові відбувся відкритий чемпіонат з бразильського джиу-джитсу  «LVIV OPEN 2017 GI», звідки волинські спортсмени привезли 10 медалей різного рівня. Про це повідомляє прес-служба клубу GARDA.

За перемогу змагалися учасники з Київської, Хмельницької, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Чернівецької та інших областей. Участь  в чемпіонаті взяли й луцькі спортсмени з клубу «GARDA». В безкомпромісній боротьбі «гардівці» показали традиційно високі результати, здобувши в підсумку 10 нагород різного рівня.

Список медалістів:

Михайло Іщук – 1 місце

Вікторія Казакова – 1 місце (власна вагова категорія), 1 місце (абсолютна вагова категорія)

Іван Сильман – 3 місце

Богдан Горбань – 3 місце

Тимофій Москалець – 2 місце

Дмитро Ковальчук – 2 місце

Володимир Бубнюк – 3 місце

Гарик Михальчук – 2 місце

Олександр Комзюк – 3 місце

Тренер клубу – Михайло Савчук, традиційно оголошує подяку людям, які підтримують спортсменів та допомагають гідно представляти Волинь за межами області.

Це Олексій Шмігель, Юрій Онопріюк,  Вадим Борецький (ТОВ «Авто Вест Груп»), Віктор Гемба (мережа магазинів «Євродім») та Андрій Матвійчук (ТзОВ «Західна лінія»),

Довідково:

Бразильське джиу-джитсу (поширене скорочення — БДД) — бойове мистецтво, спорт, та система самозахисту, що сфокусована на боротьбі, особливо, в партері. Це бойове мистецтво походить від японського бойового мистецтва Кодокан дзюдо. Бразильське джиу-джитсу  було створено на початку 20-го століття вихідцями з клану Ґрейсі: Еліу Ґрейсі та Карлусом Ґрейсі.

Бразильське джиу-джитсу навчає, що менша, слабша людина може успішно захищатися, та перемагати більшого та міцнішого супротивника, застосовуючи фізичні принципи та правильну бойову техніку — больові та задушливі прийоми. Техніка БДД використовуються на спортивних змаганнях з боротьби (в ґі та без ґі), змішаних бойових мистецтвах та для самозахисту. Головну роль у тренуваннях відіграє спаринг (в БДД також зветься ролінг) та тренування у парі з партнером. БДД має власну систему поясів/рангів.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook